Halda 2017 - Výsledky - Běh




Běh 2011 a mladší
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.233Panuška David2:3320111.
2.236Kubíčková Barbora2:3420112.
3.62Černický Vojtěch2:5420113.
4.207Kolářová Viktorka2:5420114.
5.267Dudal Daniel2:5520141.
6.35Hrican Alexandr2:5720115.
7.234Panuška Adam3:0120121.
8.250Breabin Adam3:0320116.
9.218Fialová Monika3:0520117.
10.278Wollmer Filip3:0720122.
11.211Petratur Alan3:0920118.
12.244Havlíková Tereza3:1220119.
13.268Dudal Julia3:14201110.
14.243Havlíková Zuzana3:15201111.
15.242Exnerová Petra3:16201112.
16.285Ondroušková Zuzana3:18201113.
17.650Žigová Vanesa3:20201114.
18.649Brillová Klára3:22201115.
19.229Mitková Zuzana3:24201116.
20.569Buriánková Ester3:3020123.
21.251Hartmann David3:32201117.
22.228Mitková Kateřina3:3520131.
23.23Flégrová Kateřina3:45201118.
24.210Kejzlarová Pavlína3:4720132.
25.203Fík Oliver4:0120133.
26.287Grýgerová Amálie4:0320124.
27.286Ondroušek Jakub4:1320125.
28.206Kolářová Rozálie4:2020126.
29.-31.248Reitingerová KarolínaDNF201119.
29.-31.34Hrican NicholasDNF20134.
29.-31.599Duchač JiříDNF201120.


Běh 2010
PořadíSTČZávodníkČas
1.56Alföldi Denis2:11
2.530Janoško Matěj2:21
3.222Chobot Benjamín2:23
4.630Tönder Tobias2:25
5.224Kovařík Filip2:30
6.281Havlíček Adam2:35
7.256Matas Matěj2:40
8.249Derkach Artem2:43
9.529Polák Vojta2:45
10.58Mülerová Lucie2:50
11.246Kurková Marie2:53
12.589Nejezchlebová Anna2:55
13.538Zimmermannová Ivana2:59
14.550Krečmer Jan3:01
15.579Pavlíček Jan3:03
16.648Bogdanová Diana3:07
17.640Sikora Luboš3:10
18.36Jindřichová Barbora3:12
19.221Vosyka Jakub3:30
20.549Spurná Nela3:32
21.57Mülerová LauraDNF

Běh 2009
PořadíSTČZávodníkČas
1.527Šišmová Veronika4:01
2.293Bečvář Oliver4:03
3.629Tönder Andres4:07
4.223Chobot Oliver4:13
5.259Valuchová Julie4:34
6.252Hartmann Filip4:36
7.609Gomboš Adam4:38
8.528Hotovcová Tereza4:40
9.576Hodboď Sebastian4:43
10.546Jekl Jan4:50
11.282Nováková Nikola5:01
12.575Petrák Antonín5:12
13.291Hřebejková Eliška5:14
14.526Wollnerová Linda5:16
15.522Oudranová Anna5:20
16.208Cajthaml Oliver5:22
17.537Nguyen Lubomír5:32
18.15Hampl David5:39
19.519Diabelková Zuzana5:40
20.647Bihary Martin5:55
21.646Bodiš Radek5:58
22.568Stojka David6:05
23.517Nigrini Ester6:10
24.548Kuruc Dominik6:20
25.577Šalkovič Michal6:32

Běh 2008
PořadíSTČZávodníkČas
1.586Svoboda David3:52
2.42Alföldi Adam3:53
3.204Novotná Amálie3:57
4.241Exner Tomáš3:59
5.219Hrouda Adam4:05
6.545Tichý David4:06
7.524Ouzská Emily4:07
8.277Klausner David4:08
9.40Bílková Sára4:09
10.523Petříček Ondřej4:11
11.260Valuchová Veronika4:30
12.225Macháček Šimon4:32
13.212Petraturová Linda4:35
14.587Vorel Lukáš4:53
15.620Zádrapa Vítek4:58
16.525Domkář Jan4:59
17.598Kaihlová Laura5:01
18.601Kostjuk Alexadr5:08
19.39Bílková Stela5:11
20.45Vlasák jakub5:17
21.639Pecha Marek5:18
22.619Peťko Oliver5:20
23.588Nejezchleba Jiří5:21
24.522Cejp Matyáš5:25
25.595Ducháč Ondřej 5:27
26.558Špirek Oliver5:29
27.201Vlasáková Aneta5:30
28.567Husáková Natálie5:31
29.13Lomičková Eliška5:42
30.510Suchá Klára6:15
31.509Bandi Láďa6:42


Běh 2007
PořadíSTČZávodníkČas
1.272Dudová Dominika4:49
2.273Křístek Svatopluk5:04
3.627Tönder Nicholai5:05
4.32Strmiska Vít5:06
5.508Sikora Sebastian5:12
6.283Marek Lukáš5:14
7.611Lounová Barbora5:18
8.574Kůrka Ondřej5:50
9.585Bergmann Fabián5:25
10.557Brabec Jakub5:40
11.572Pázler Adam5:42
12.612Sverenyáková Emma6:02
13.581Vinklářová Anna6:07
14.535Nguyen Pavel6:08
15.514Kostjuková Sofie6:09
16.227Záveský David6:30
17.580Neumarová Kamila6:40
18.566Buriánek Luděk7:00
19.220Vosyková Julie7:10
20.605Lysov Alex7:18
21.573Hampl Patrik7:22
22.532Nigrini Sára7:22
23.604Antl Václav7:23
24.571Viktora Michal7:25
25.602Viktora Lukáš7:30
26.603Bukovjan Vít7:31
27.637Nováková Veronika7:40
28.638Ďurkáč Filip7:45
29.628Svobodová Helena7:48
30.543Lukš Daniel7:49
31.565Urajová Tereza7:52
32.521Hrabavets Garold7:58
33.512Potužníková Zoe8:02

Běh 2006
PořadíSTČZávodníkČas
1.27Machůrek Martin4:58
2.621Dvořáčková Tereza5:10
3.29Lomička Jakub5:26
4.584Paul Tomáš5:20
5.202Petrák Ondřej5:30
6.563Škrdlant Filip6:10
7.556Ricardo García6:18
8.238Janoušková Eliška6:20
9.564Sikorová Patricie6:50
10.511Šeflová Kristýna6:55
11.626Tönder Anne7:15
12.507Polanská Natálie7:22
13.531Hlušičková Kateřina7:30
14.541Kmoch David7:35
15.600Krämer Max7:44
16.506Feková Adriana7:50
17.590Zavadský Robert7:51
18.540Cirman Dušan7:53
19.636Urajová Helena7:55
20.543Gaye Adam8:19
21.4Vavřínová Hana8:22
22.570Karimov Rafael9:11

Běh 2005
PořadíSTČZávodníkČas
1.274Křístek Libor9:08
2.240Pufler Adrian9:12
3.9Kramosil Mikuláš9:58
4.505Husák Daniel10:00
5.230Jaroš Matěj10:10
6.61Hotovec Tomáš10:24
7.19Dubjáková Sandra10:47
8.37Střílka Daniel11:23
9.33Strmiska Jan11:03
10.504Škrdlant Jan11:50
11.20Hrdinková Adéla11:58
12.205Šalkovičová Martina12:01
13.245Ivanković Nikola12:06
14.31Šubová Aneta12:18
15.11Mijiarz Matin12:20
16.237Veselý Marek12:57
17.18Krausová Vendula13:10
18.30Motlová Nikola13:23
19.544Tichá Veronika13:30
20.226Macháček Jakub13:32
21.209Hlaváčková Klára13:35
22.583Verner Šimon13:45
23.-24.625Mandík PatrikDNF
23.-24.292Hřebejk MartinDNF

Běh 2004
PořadíSTČZávodníkČas
1.213Cajthaml Tomáš9:10
2.624Tonders Lucas10:02
3.214Semrád Jakub10:12
4.216Polovko David10:20
5.215Šimeček Miroslav10:22
6.643Hero Arthur11:00
7.591Staněk Lukáš11:04
8.217Dvořák Petr11:46
9.289Palkovský Ondřej12:03
10.8Urbanec Matěj12:40
11.239Šefl Vít12:50
12.633Novák Martin13:12
13.12Hurychová Zuzana13:14
14.592Sestani Giuliano13:50
15.635Buriánková Aneta14:00
16.634Suchá Tereza14:01
17.-19.644Bílý ErnestDNF
17.-19.13Křístková EvaDNF
17.-19.622Krutilová BrendaDNF

Běh 2003
PořadíSTČZávodníkČas
1.255Matasová Eliška10:22
2.562Steffan Erik11:44
3.502Novák Jaroslav11:59
4.623Mrnková Martina12:10
5.232Jarošová Magdaléna12:36
6.17Krausová Johana13:15
7.539Zimmermann Petr13:40
8.552Sieger MartinDNF
Kadeti
PořadíSTČZávodníkČas
1.59Vocásek Šimon27:41:00
2.26Suchý Adam28:31:00
3.25Havliš Filip33:52:00
4.10Zelinka Adam33:53:00
5.503Hendrych Martin37:12:00
6.60Novák Tomáš38:02:00
Juniorky
PořadíSTČZávodníkČas
1.534Kudriková Esmeralda40:03:00

Ženy
PořadíSTČZávodníkČas
1.7Frantová Andrea29:03:00
2.257Matasová Martina30:50:00
3.269Dudová Barbora31:32:00
Muži
PořadíSTČZávodníkČas
1.263Mach Tomáš22:30
2.5Jerie Marek25:24:00
3.560Lavička Vít26:24:00
4.262Čepera Jan26:56:00
5.296Lekeš Marek27:46:00
6.46Pilát Tomáš28:12:00
7.24Daniš Pavol28:30:00
8.559Šenk Pavel30:36:00
Masters
PořadíSTČZávodníkČas
1.231Jaroš Milan30:30:00
2.28Holakovský Radek31:36:00
3.235Hodboď Robert34:12:00
4.14Misiarz Pavel35:07:00

Populární příspěvky z tohoto blogu

Grand Prix Chýně : Poslední šlápnutí - 15. ročník