Výtěžek z Jarního výběhu na Sněžku 66.000 Kč – Sportovní soustředění, roční pronájem tělocvičny na florbal a sportovní batohy pro děti v rámci projektu Sport pomáhá


V sobotu 23. května se v Krkonoších uskutečnil 3. ročník sportovně-charitativní akce pod názvem Jarní výběh na Sněžku, jehož smyslem je nejen aktivní pohyb na čerstvém horském vzduchu, ale také pomoc dobré věci v podobě věnování výtěžku na podporu sportování dětí z dětských domovů, pěstounských či sociálně slabých rodin.

Motto: „ Pro dětský sen uděláme cokoliv – třeba vyběhneme na Sněžku…“

Běžce čekali tři trasy o délce 8,5 km, 19 km nebo 26 km při celkovém převýšení 980 metrů, pro pěší byl připraven čtrnáctikilometrový výšlap s převýšením 712 metrů.

Výtěžek 66.000 Kč pro děti.

Výtěžek z této akce je věnován na realizaci sportovních soustředění 11 dětí z dětských domovů, pěstounských či sociálně slabých rodin, 8 dětí dostane sportovní batohy a 16ti klukům z dětského domova se zaplatí pronájem tělocvičny na florbal – v rámci našeho projektu Sport pomáhá.

Děkujeme organizátorům Jarního Výběhu na Sněžku Danielu Šnajdrovi a Vladimíru Vojtíškovi za nápad a realizaci této akce, která pomáhá dětem, kteří naši pomoc potřebují.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bělečské okruhy - Memoriál Luďka Hykla 2018 - 20.5.2018 - Propozice