Grand Prix Chýně - Poslední šlápnutí 2019 - Výsledky

28.9.2019 - Chýně
22km - Kategorie E,F,W, P3
poř.JMÉNOKLUBkatst.č.časporadi kat
1.Pelc LadislavKCK FORCE ZlínE755.00:36:08.51.
2.Kubín IgorCSK MarkusE51700:36:10.92.
3.Krummer RadoslavTeam CUBEE52600:36:11.33.
4.Král JosefKbely cycling teamE59700:36:11.44.
5.Kasal JiříKCL Kooperativa - SvijanyF842.00:36:15.91.
6.Tuček MiroslavSportovní klub MS AUTOE759.00:36:16.25.
7.Burgr JosefCSK MarkusE51300:36:16.36.
8.Randová IvetaZ70000:39:26.71.
9.Machulka JiříCSK MARKUSF818.00:40:34.02.
10.Ježek AntonínAFFAIRE ProboštovF50400:40:35.03.
11.Koloc JosefKCL Kooperativa-SvijanyF52300:40:37.84.
12.Balásek PetrRohozec Amulet TeamF829.00:40:39.15.
13.Mikšovská AlenaCSK MarkusW52000:40:40.61.
14.Šrejma JiříAxon sport team extraF53100:40:44.66.
15.Jirásek JaroslavVelosport Favorit BílinaE50900:40:49.67.
16.Holovlaský LadislavTOI TOI cykloklub SlanýF51500:41:28.17.
17.Hájek JanCyklo KernF843.00:42:59.28.
18.Jelínek VladimírCyklo KernE721.00:46:03.08.
19.Prokopová HanaZ77201:17:31.22.
20.Martinásková KateřinaZ68001:17:31.23.
44km - Kategorie C,D,Z, P2
poř.JMÉNOKLUBkatst.č.časporadi kat
1.Gotthard DavidP277101:04:54.71.
2.Drábek ZdeněkCYKLO FALTÝNEKC414.01:05:00.91.
3.Uličný VladimírŽádný týmC48501:05:03.42.
4.Horváth MiroslavAC Sparta Praha cycling akademieC49901:05:06.93.
5.Kopr KarelKC Slavia PrahaC383.01:07:17.54.
6.Vodička VáclavCYCLING BRNOC359.01:07:17.65.
7.Halamka JiříP276901:07:18.12.
8.Rendl JaroslavDexter CyclingC30601:08:26.86.
9.Tajč JanTama KráloviceD34301:08:27.11.
10.Ress TomášP270601:08:28.33.
11.Rašev EugenInstitut-RaševD32601:08:28.72.
12.Šindelár LadislavStark Cycling TeamC30301:08:29.47.
13.Černý JanStark Cycling TeamC1201:08:38.38.
14.Gutternberg AlešP276701:08:38.54.
15.Tácha PetrDexter CyclingD31101:08:38.93.
16.Šváb PřemyslEchokardio.czD37001:08:39.24.
17.Vejvoda JosefAC Sparta Praha cycling akademieD31701:08:40.25.
18.Šulc DavidDexter CyclingC32101:08:40.39.
19.Kozel FrantišekDISTAVD39201:08:41.16.
20.Töth MilošP271801:08:41.35.
21.Čech AntonínStark Cycling TeamC40501:08:42.210.
22.Matoušek BohumilP275001:13:11.36.
23.Vrbka TomášCYKLO ATOMD591.01:13:11.77.
24.Tserendorj BaasanbayarCK Vinohradské šlapkyD47401:13:12.38.
25.Dostalík JanP271601:13:12.67.
26.Reizer TomášP279001:13:12.78.
27.Černý LubošCFC KladnoD35301:13:13.69.
28.Pacovský TomášDexter CyclingC30701:13:30.911.
29.Smaržík PetrRC PFEIL HofC453.01:15:38.512.
30.Jelínek ZbyněkStark Cycling TeamD34201:15:38.510.
31.Vlček JiříCK Vinohradské šlapkyC33301:15:40.213.
32.Litera MartinP272301:15:43.69.
33.Procházka AlešCKKV PrahaC37301:16:11.714.
34.Thumová KamilaSportRaces-Isaac TeamZ32801:21:24.71.
35.Tichý JakubP273201:21:26.110.
36.Noha MiloslavP270501:21:26.311.
37.Jermolajev IgorCK Vinohradské šlapkyD33901:21:40.011.
38.Herynek ZdeněkP274201:25:19.512.
39.Kotlár RomanP271301:33:35.513.
40.Šlosar VáclavDexter CyclingJ42501:40:09.01.
Wood IanAC Sparta Praha cycling akademieD356DNF
66km - Kategorie A,B, P1
poř.JMÉNOKLUBkatst.č.časporadi kat
1.Vojtěch JonášLawi Stars - GiantP174501:35:51.41.
2.Nežerka VáclavLawi Stars - GiantP174401:35:51.62.
3.Greguš MichalSKP MostP173601:36:46.53.
4.Kohout MartinTopforex LapierreP170101:36:46.64.
5.Kopelent DavidRBB Invest ForceJ174101:37:09.81.
6.Mirovský PetrLAWI STARS - GIANTA201:40:31.71.
7.Otta JosefRBB Invest ForceJ177801:40:55.42.
8.Goj RadimTJ LOKO BerounP178901:40:57.25.
9.Cupl TomášTeam Max HürzelerP170201:41:31.86.
10.Thuma MiroslavSportRaces-Isaac TeamA501:41:38.82.
11.Doležal JiříSport races issac teamP178801:41:40.27.
12.Baier JiříAC Sparta Praha cycling akademieB901:41:41.91.
13.Černý JiříAC Sparta Praha cycling akademieB1901:41:42.52.
14.Kyndl LukášBSK racing teamP172901:43:30.28.
15.Slaboch DavidKomplet Sport ServisB1301:44:18.43.
16.Čekal JosefRBB Invest ForceJ175701:44:19.93.
17.Procházka RadekEleven Cube RidersB2101:48:27.04.
18.Maroušek FrantišekAC Sparta Praha cycling akademieA5801:48:27.93.
20.Husák TomášStark Cycling TeamB10701:48:57.95.
19.Štemberk JáchymRBB Invest ForceP178501:48:57.99.
21.Beránek MilanTJ Sokol Králův Dvůr - VARTAB601:48:58.16.
22.Dmitriev AndreiCK Vinohradské šlapkyB8701:51:08.77.
23.Miller MilanTama KráloviceB401:52:49.38.
24.Stepanov AlexeyVeeamB9001:53:48.59.
Matula MichalMika TrainingA106DNF
Baloun TomášCK Vinohradské šlapkyB98DNF
Ukraintsev EgorDojedu ne posledníB70DNF


Populární příspěvky z tohoto blogu