Výsledky HALDA 2017 - cyklistika




Muži nad 40 let - XC
PořadíSTČZávodníkČasTýmČíslo UACPořadí UAC
1.295Kejzlar Stanislav56:36:00
2.261Janata Jan57:09:00Pocta
3.288Hora Zdeněk1:01:10
4.270Provazník Jaroslav1:01:40
5.284Šulc David1:04:14Dexter cycling4441.
6.271Mestek Miroslav1:05:394682.
7.247Petratur Radim1:08:40
8.290Ptáček Josef1:11:414183.
9.297Ondroušek Michal-1
Ženy - XC
PořadíSTČZávodníkČasTýmČíslo UACPořadí UAC
1.294Pojkarová Jitka1:02:474041.
2.280Hotovcová PetraDNF




Muži XC
PořadíSTČZávodníkČasTýmČíslo UACPořadí UAC
1.264Hanyk Milan1:03:23921.
2.253Klasna Michal-1
3.254Zimmel Václav-12.
4.299Frajbiš Jan-1
5.296Lekeš Marek-1AC Sparta94.3.
6.262Čepera Jan-2
7.258Šimon Václav-2Prima kolo
8.266Kratochvíl Jan-2Eleven Mercedes Mitas984.
9.300Havlík Tomáš-2
10.
11.-15.265Šimek MatějDNF
11.-15.276Hajný MartinDNFCyklotrénink1065.
11.-15.298Kaplan DanielDNF
11.-15.279Vlachovský MichalDNF
11.-15.275Bartůněk JanDNF



2005-2006
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.B70Hotovec Tomáš10:2620051.
2.71Kubr Jan10:3520061.
3.R70Křístka Libor11:0820062.
4.74Houska Martin11:4420063.
5.73Hřebejk Martin11:5620052.
6.44Nikolayev Artem12:1720053.
7.72Kulev Todor12:3120064.
8.69Novák Lukáš13:4120054.
9.75Sýkora Tomáš DNF20065.
2005-2006
PořadíSTČZávodníkČas
1.68Matasová Alžběta12:49
2.43Stolová Karolína14:09
2003-2004
PořadíSTČZávodníkČas
1.123Popek Oliver11:32
2.47Izotov Alex12:29
3.101Mráček JanDNF

2008-2007 kluci
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.105Rauschert Albert6:1320071.
2.109Frajbiš Adam6:1420072.
3.55Roth Richard6:5320073.
4.107Blažek Jan7:0720074.
5.106Blažek Matěj7:1920075.
6.133Exner Tomáš7:3520081.
7.99Marel Lukáš7:4120076.
8.52Klausner David7:4420082.
9.110Kůrka Ondřej7:4920077.
10.132Havlík Patrik8:1120083.
11.94Vinklář Vojtěch8:1320078.
12.89Pantoflíček Lukáš8:2820084.
13.130Křístek Svatopluk8:3120079.
14.95Hrouda Adam8:3420085.
15.54Semrád Marek9:1020086.
16.51Gaye Adam9:11200710.
17.98Dmitriev Daniel9:12200711.
18.97Pázler Adam9:13200712.
19.127Vlasák Jakub9:1420087.
20.131Hudaybergemov Kamol9:2920088.
21.129Maderász Matouš9:30200713.
22.108Bartoš Tomáš11:0820089.
23.48Elbakri samuel11:23200810.
24.100Holman Matyáš11:37200811.
25.91Švestka MichalDNF200714.


2008-2007 divky
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.128Dudová Dominika7:0820071.
2.53Mastná Marie7:4520072.
3.96Valuchová Veronika8:0120081.
4.134Kucynová Natálie8:0620082.
5.125Vlasáková Aneta9:2720083.
6.50Mašková Karolína9:3320073.
7.126Petraturová Linda9:3620084.
8.90Vosyková Julie9:5620074.
9.93Nováková Nicoletka10:1320075.
10.92Čiháková AndreaDNF20076.


Kluci 2009-2010
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.149Kubíček Jan3:1520091.
2.138Szollos Stefan3:1820101.
3.143Bečvář Oliver3:1920092.
4.115Chobot Oliver3:4920093.
5.116Vinklář Viktor4:3420094.
6.104Havlíček Adam4:4320102.
7.117Pinc Filip4:4720095.
8.142Lutr Oliver4:5920103.
9.145Sýkora Marek5:0020096.
10.103Matas Matěj5:0520104.
11.112Novák Radek5:0620097.
12.113Švestka Marek5:0720098.
13.146Tauer Samuel5:1220099.
14.144Cajthaml Oliver5:31200910.
15.120Abkerimov Eldar5:35200911.
16.102Krečmer Jan5:48200912.
17.141Palkovský Vít5:5320105.
18.147Moutvic Jan5:5920106.
19.63Ovesný Jakub6:0620107.
20.135Šalkovič Michal6:49200913.
21.121Abkerimov Artur6:49200914.
22.111Vosyka Jakub7:0620108.
23.-24.114Čihák DavidDNF20109.
23.-24.119Anderle VítDNF200915.


Divky 2009-2010
PořadíSTČZávodníkČasRokPořadí v ročníku
1.148Havlová Eliška4:4420101.
2.65Oudránová Anna4:5520091.
3.118Nigrini Ester5:3120092.
4.139Hozáková Lucie5:3520102.
5.124Hotovcová Tereza5:3820093.
6.137Kasslová Natálie5:5120094.
7.64Mašková Adéla5:5220095.
8.136Diabelková Zuzana6:1620096.
9.150Řehořová Tereza6:4020103.
10.49Jindřichová Simona6:4120104.
11.140Hřebejková Eliška8:0320097.
12.122Valuchová Julie9:1820098.
13.67Málková Sára12:2320105.
14.66Pataradisová AnnaDNF20099.

2011
PořadíSTČZávodníkČas
1.100Kubíčková Barbora3:00
2.94Ondroušková Zuzana3:10
3.101Exnerová Petra3:21
4.96Pospíšil Richard3:25
5.84Černický Vojtěch3:27
6.77Fořt Patrik3:29
7.91Hrican Alexandra3:31
8.316Tauer Vojtěch3:33
9.78Kolářová Viktorka3:43
10.99Kudryč Artem3:47
11.83Dudal Julia3:49
12.69Nováček Lukáš3:50
13.76Feleman Samuel3:52
14.85Havlíková Zuzana4:05
15.86Havlíková Tereza4:10
16.73Kocourková Anna4:30
17.97Lucová Lucie4:50
18.72Mitková Zuzana5:25
19.71Petratur Alan5:57


2012
PořadíSTČZávodníkČas
1.75Wollner Filip3:47
2.92Kubík Vojtěch3:57
3.90Slobodová Gabriela4:12
4.87Jahanides Michael4:24
5.95Tyl Viktor4:44
6.74Kaplan Matyáš4:48
7.79Kolářová Rozárka4:52
8.80Hozáková Barbora5:03
9.93Ondroušek Jakub5:07
10.89Hejnáková Alžběta5:09
11.98Šotková Erika5:14
12.88Hušková Eliška5:20
13.81Makásková Tereza6:07


2014-2013
PořadíSTČZávodníkČasRok
1.324Dudal Daniel4:012014
1.233Kejzzarová Pavlína2:482013
2.236Hrican Nicholas3:052013
3.240Szollos Samuel3:112013
4.232Tauer Marek3:122013


Odrážedla 2013
PořadíSTČZávodníkČas
1.238Palkovský Hynek0:42
2.231Petřík Vojtěch0:44
3.244Pázler Andreas0:47
4.243Motl Lukáš0:50
5.237Valter Michal0:51
6.235Hejnák Vojtěch0:52
7.241Mitková Kateřina0:55
8.246Čurdová Anna0:56
9.234Luc Lukáš0:57
10.230Řehoř Jakub0:58
11.245Musialet Patrik1:00
12.242Nepovímová Zuzana1:12
13.239Hassan Sára1:18

Odrážedla 2014
PořadíSTČZávodníkČas
1.323Filler Martin0:47
2.315Kotěra Miroslav0:49
3.400Skála Šimon0:56
4.321Kubíková Markéta0:59
5.331Susík Matouš1:01
6.328Kučerová Šárka1:07
7.318Šotek Matěj1:09
8.327Kučera Jakub1:11
9.330Vajter Jakub1:17
10.317Hovká Sofie1:20
11.325Pilátová Charlotte1:22
12.332Kaplanová Emma1:25
13.319Moutvicová Viktorie1:29
14.322Ptáčniková Ema1:30
15.326Madarászová Emma1:42
16.329Felemano Linda2:20
17.333Výborná Kateřina2:36
18.320Slobodová Markéta2:50
19.MimoBžeznich Kristina


Odrážedla 2015
PořadíSTČZávodníkČas
1.267Maršíčková Anna1:41
2.269Danišová Hana2:05
3.272Kaftanová Leontína2:06
4.273Bíca Vojtěch2:11
5.268Havel Eliáš2:40
6.274Makásek Prokop3:03
7.228Turková Eliška3:35
8.271Synek Štěpán4:58
9.-10.270Hassan SofieDNF
9.-10.229Ondra FilipDNF

Populární příspěvky z tohoto blogu

Grand Prix Chýně : Poslední šlápnutí - 15. ročník