Výsledky Prvního šlápnutí 2017 v Novém Strašecí


Kategorie A,B, P1

Poradi v kat. Jmeno Tým Kat St.č čas
1 1. Jiří Doležal Sport Races Isaac Team A 111 02:12:13.5
2. 1. Lubomír Sedláčik AC Sparta Praha Academy B 11 02:12:14.3
3. 2. Michael Somr Lawi stars B 1 02:12:15.3
4. 1. Zdeněk Jílek ERSTE premier P1 644 02:12:15.4
5. 2. Michal Greguš SWEEP sport P1 601 02:12:15.4
6. 3. Jiří Voráček CK Kramolín P1 616 02:12:15.5
7. 4. Pavel Šíp SKP Most P1 650 02:12:15.6
8. 5. Michal Suchuran AC Sparta Praha P1 640 02:12:15.8
9. 2. Oldřich Novotný CT Weber A 101 02:12:16.3
10. 6. Daniel Machala HSK Hradec Králové P1 608 02:12:16.5
11. 7. Jakub Jirků P1 630 02:12:16.9
12. 8. Filip Novák P1 609 02:12:17.1
13. 9. Maxmilián Spahn Schweinfurt P1 617 02:12:17.2
14. 3. Vít Novák CFC Kladno A 2 02:12:17.5
15. 10. Filip Šlajchrt Koloshop team P1 602 02:12:17.6
16. 11. Petr Maláv AC Sparta Praha Academy P1 637 02:12:17.9
17. 12. Denis Rugovac Favorit racing team P1 638 02:12:18.3
18. 3. Novák Petr SportRaces-Isaac Team B 28 02:12:19.3
19. 13. Petr Zikmund CT Weber P1 647 02:12:20.0
20. 4. Nekut Karel Veloservis Team B 55 02:12:20.0
21. 14. Jan Wolf Regalbike P1 603 02:12:20.5
22. 5. Masař Jan Stark Cycling Team B 31 02:12:20.6
23. 4. Štěrbák Adam CYKLOSPORT CHROPYNĚ A 110 02:12:21.0
24. 15. Filip Ptáčník CK Bio Sport P1 611 02:12:21.2
25. 6. Beneš Petr Truxxxik Cycling B 12 02:12:21.3
26. 16. Dominik Chlupač RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM P1 623 02:12:21.5
27. 7. Jan Černý STARK cycling team B 22 02:12:21.6
28. 5. Mirovský Petr Stark Cycling Team A 25 02:12:21.8
29. 17. Miloš Králík P1 613 02:12:22.0
30. 8. Michal Kubíček CK Vinohradské šlapky B 18 02:12:23.0
31. 6. Jaroslav Holík Velo servis team A 44 02:12:23.0
32. 9. Truhlář Luboš Dexter Cycling B 45 02:12:23.3
33. 7. Radim Hlůžek Superior cyklofit cycling team A 62 02:12:23.9
34. 18. Jiří Ježek Procycle P1 635 02:12:24.5
35. 19. Miroslav Svatek AC Sparta Praha Academy P1 615 02:12:25.0
36. 20. Jiří Hort RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM P1 625 02:12:25.1
37. 21. Daniel Šafář Procycle P1 622 02:12:25.4
38. 22. Daniel Řezáč Teambike Březová P1 614 02:12:26.7
39. 10. Ondřej Sobek STARK cycling team B 39 02:12:26.8
40. 11. Karel Soušek CK Vinohradské šlapky B 13 02:12:29.3
41. 12. Radek Šuvada Viessmann B 5 02:12:30.9
42. 13. Jiří Šmíd Kbely cycling team B 34 02:12:31.0
43. 14. Procházka Milan Dexter Cycling B 6 02:12:32.2
44. 23. František Novotný Bike Mont C P1 612 02:12:33.0
45. 24. Martin Kohout TJ Kovb Praha P1 629 02:12:33.5
46. 8. Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling A 17 02:12:34.0
47. 25. Viktor Ler Kbely Sport team P1 610 02:12:34.1
48. 15. Pavel Ševčík CK Vinohradské šlapky B 109 02:12:37.0
49. 26. Marcel Bergelt Schweinfurt P1 618 02:12:39.5
50. 16. Daniel Treml Lawi stars B 93 02:12:43.5
51. 17. Smejkal Miroslav SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM B 104 02:12:44.8
52. 27. Jakub Želina Varta - sokol Králův Dvůr P1 648 02:12:44.8
53. 28. Marek Panze Cyklo-středa P1 632 02:12:45.0
54. 29. Jiří Černý P1 639 02:12:45.2
55. 9. Jaroslav Hradecký Sport Races Isaac Team A 102 02:12:51.9
56. 30. Martin Vodák Axonsport Team P1 651 02:12:52.0
57. 18. Pavel Kokoška AC Sparta Praha Academy B 20 02:12:57.0
58. 10. Oupic Zdeněk SportRaces-Isaac Team A 97 02:13:17.5
59. 11. Martin Smejkal A 113 02:13:49.2
60. 31. Petr Skořepa RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM P1 626 02:14:23.1
61. 32. Tomáš Řenč SK Vanaman Kladno P1 646 02:15:19.2
62. 19. Nosek Pavel BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ B 105 02:15:51.8
63. 20. Josef Dvořák B 42 02:17:25.3
64. 33. Marek Andrejs CFC Kladno P1 642 02:17:31.0
65. 34. Jan Hlaváček TOI TOI Slaný P1 607 02:17:38.4
66. 21. Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA B 8 02:17:47.2
67. 12. Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team A 3 02:19:52.5
68. 35. Tomáš Čupl P1 619 02:21:00.4
69. 36. Jan Dvořák Hnízdil P1 606 02:21:00.7
70. 22. Šrain Jiří Dexter Cycling B 26 02:23:10.4
71. 23. Pavel Šubrt Cyklovrakoviště B 78 02:24:21.5
72. 37. Karel Vlk Axonsport Team P1 621 02:24:46.1
73. 38. Martin Pech BTK Eurobike Praha P1 604 02:26:06.2
74. 13. David Slaboch STARK cycling team A 30 02:31:27.5
75. 39. Robert Keil Herostore racing team P1 636 02:32:41.4
76. 40. Jan Marek KC Slavia Praha P1 631 02:32:44.5
77. 24. Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky B 19 02:32:46.5
78. 25. Dan Urban STARK cycling team B 90 02:33:19.1
79. 26. Martin Čermák B 100 02:39:23.1
80. 41. Aleš Pluháček Aronek a Rainy P1 600 02:39:27.3
81. 42. Jiří Kacíř P1 645 02:39:28.0
82. 43. Richard Novák Bikepart.cz P1 649 02:39:35.9
83. 27. Petr Mašek Varta - sokol Králův Dvůr B 9 02:39:59.5
84. 44. Martin Čapek Cyklo-středa P1 633 02:40:00.1
85. 45. Ondřej Lukeš Cyklo-středa P1 634 02:40:39.7
86. 28. Martin Šuranyi CFC Kladno B 24 02:52:25.2
87. 46. Dušan Raus Maxhürzeler Swiss P1 620 02:52:35.0
88. 29. Petr Palacký Sport Races Isaac Team B 103 02:52:37.8
89. 47. Petr Kolenko P1 605 03:00:38.5
Ladislav Gášek B 53 DNF
Radek Procházka B 29 DNF
Josef Komárek B 81 DNF
Filip Trenda P1 627 DNF
Milan Miller B 4 DNF
Patrik Kebort P1 624 DNF
Radim Návrat P1 643 DNF
Radim Vogeltanz P1 628 DNF
Jiří Svoboda P1 641 DNF
Kategorie C,D,E,Z,J,H,P2

Poradi v kat. Jméno Tým Kat St.č čas
1. 1. Čapek Petr SWEEP Cycling C 351 01:48:34.7
2. 1. David Gotthard Cycling Brno P2 700 01:49:18.5
3. 2. Libor Janoušek Lawi stars C 301 01:49:19.5
6. 5. Michal Běhounek Velo servis team C 340 01:49:19.9
4. 3. MužíkVítek Lawi stars C 302 01:49:19.7
5. 4. Jan Tajč TAMA Kralovice C 344 01:49:19.7
7. 6. Jan Bryxi Sport races Isaac C 310 01:49:20.5
8. 7. Martin Beneš CT Weber C 464 01:49:20.5
9. 2. Kamil Ježek CK Kremulín P2 707 01:49:21.7
10. 3. Jiří Říha CK Kolokrám P2 713 01:49:23.4
11. 8. Jaroslav Rendel Dexter cycling C 305 01:49:24.2
12. 9. Kuchař Martin Kbely cycling team C 427 01:49:25.9
13. 4. Michal Posůlek Kursport P2 706 01:49:26.2
14. 1. Stanislav Vohník AC Sparta Praha Academy D 319 01:49:26.5
15. 5. Petr Vlček CK Vinohradské šlapky P2 711 01:49:26.5
16. 10. Šindelár Ladislav Stark Cycling Team C 311 01:49:27.4
17. 11. Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky C 309 01:49:27.6
18. 6. Jiří Katona CKKV P2 703 01:49:28.0
19. 12. Halík Jaroslav Veloservis Team C 361 01:49:28.8
20. 2. Rašev Eugen Institut-Rašev D 341 01:49:29.0
21. 13. Soukup David TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA C 451 01:49:29.5
22. 14. Michal Rydval AC Sparta Praha Academy C 303 01:49:29.9
23 7 Jiří Humplík P2 709 01:49:29.94
24 8Michal Guse MS auto P2 719 01:49:29.95
25 15 Václav Candra AC Sparta Praha Academy C 307 01:49:35.06
26 9 Jiří Vlček Vinohradské šlapky P2 710 01:49:35.82
27 3 Tácha Petr Dexter Cycling D 315 01:49:38.79
28 4 Kobík Petr Eleven Cube Riders D 472 01:49:43.15
29 10 Jaroslav Provazník P2 705 01:49:45.90
30 11 Martin Koula P2 720 01:50:29.65
31 1 Hana Doležalová AC Sparta Praha Academy Z 318 01:50:35.50
32 16 Dohnálek Roman Dexter Cycling C 313 01:51:35.65
33 17 Ian Wood AC Sparta Praha Academy C 477 01:53:49.00
34 5 Luděk Šmíd Cyklovrakoviště D 317 01:53:53.65
35 12 Marek Gut P2 724 01:54:07.50
36 6 Přemysl Šváb Echokardio.cz D 360 01:54:58.65
37 7 Postler Jiří Dexter Cycling D 312 01:54:58.81
38 18 Miloš Lenoch CK Vinohradské šlapky C 350 01:54:59.50
39 19 Tomáš Pacovský Dexter cycling C 316 01:55:02.15
40 8 Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com D 408 01:55:03.75
41 1 Mařík Pavel CFC Kladno E 431 01:55:12.30
42 2 Zuzana Nováková Sport Racer-Isaac-Team Z 712 01:55:13.05
43 9 Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team D 454 01:57:32.91
44 20 Petr Zahrádka Lawi stars C 480 01:58:14.01
45 21 Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný C 328 01:58:15.06
46 13 Filip Mikeš CK Vinhoradské šlapky P2 722 01:58:17.81
47 1 Petr Souček Bikemarast J 388 01:58:18.51
48 3 Klára Zadáková Sport Races Isaac Team Z 330 01:58:20.91
49 22 Karel Schunágel TOI TOI Slaný C 314 01:58:24.77
50 23 František Kozel Green Energy C 345 01:58:25.51
51 10 Miroslav Pivrnec STARK cycling team D 358 02:03:10.76
52 24 Richard Němec Cyklokros Milovice C 450 02:03:22.16
53 2 Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov E 349 02:03:34.01
54 14 Petr Hanuš P2 723 02:04:08.92
55 15 Jiří Fiala P2 725 02:04:43.01
56 25 Okruhlica Petr CKKV Praha C 322 02:04:58.76
57 11 Pavel Dubitzký PCK Louda D 353 02:05:10.26
58 4 Kateřina Válková STARK cycling team Z 376 02:07:39.31
59 2 Matula Michal HISPORT team J 437 02:07:49.02
60 26 Roman Kohout Varta - sokol Králův Dvůr C 391 02:07:51.58
61 3 Josef Fučík CK Vinohradské šlapky E 321 02:07:52.76
62 16 Luboš Kavalíř Flexiteam PČS P2 718 02:07:54.27
63 12 Kryka Pavel Eleven Cube Riders D 476 02:07:57.26
64 27 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště C 377 02:07:58.26
65 13 Vaněk Jiří Žádný tým D 325 02:07:59.56
66 17 Pavel Trachta CKKV P2 702 02:08:00.51
67 14 Václav Alfery CK Vinohradské šlapky D 369 02:08:01.51
68 18 Vlasta Kalina Bohnická šlechta P2 721 02:08:15.26
69 15 Doležal Michal CKKV Praha D 456 02:08:26.26
70 4 Vladimír Hora Cyklovrakoviště E 390 02:14:10.17
71 19 Josef Král JKF Jaroměř P2 708 02:14:11.77
72 5 Jirásek Jaroslav DNT Chomutov E 365 02:20:06.02
73 16 Igor Jermolajev CH Vinohradské šlapky D 327 02:22:55.43
74 17 Václav Vild SAC Bělá pod Bezdězem D 331 02:25:57.78
75 20 Aleš Procházka P2 701 02:29:16.53
76 18 Jan Houška Humusoft D 338 02:43:35.21
Petr Dix Lawi stars C 465 DNF
Luboš Černý CFC Kladno C 387 DNF
Pavel Kryška STARK cycling team C 366 DNF
František Kadleček Biker.eu C 412 DNF
Jiří Halamka SK Petřín Plzeň D 348 DNF
Michal Stark STARK cycling team D 352 DNF
Ladislav Holovlaský TOI TOI Slaný E 392 DNF
Ctirad Šulc CKKV E 482 DNF
Jan Řepa Stark P2 714 DNF
Bedřich Průcha Cykloservex P2 715 DNF
Václav Burant P2 704 DNF
Jiří Franz P2 717 DNF

Populární příspěvky z tohoto blogu