Poděkování cyklistům a našim sportovním příznivcům

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se účastní našich benefičních cyklistických akcí - PRS, Vrchařů (Jarní, Letní a Podzimní) a POS. Výtěžek z těchto akcí používáme na pomoc sociálně znevýhodněným dětem. V roce 2014 jsme tyto prostředky použili na sportovní vybavení a sportovní příspěvky v rámci projektu Sport pomáhá, zaplatili jsme letní týdenní pobyt 23 dětem z Dětského domova v Unhošti v Koutech na Vysočině, Dušanovi, který bojuje se svým postižením, autismem a svalovou myoapatií, platíme asistentku ve škole, aby mohl chodit mezi zdravé děti, Tomášovi a Danielovi přidáváme na měsíční školné a družinu, dětem z Dětského domova Unhošť platíme pronájem tělocvičny, kam se 20 malých florbalistů z DD společně s panem ředitelem chodí učit hrát florbal a servisujeme dětská kola v dětských domovech. V letošním školním roce chceme navíc i finančně podpořit doučování dětí z dětských domovů.

Moc děkujeme za vaši přízeň, za účast na benefičních závodech i za jiné příspěveky, které nám pomáhají pomoci stále většímu počtu dětí.

Naše projekty celkově podpořili již 403 dětí. V roce 2014 jsme podpořili 194 dětí a dalších 84 dětí podporujeme dlouhodobě.

A na závěr, jestli máte v garáži či ve sklepě dětské, střední či velké kolo, které nepotřebujete, rádi si ho od vás vezmeme a uděláme radost klukům z Dětského domova v Ledcích.

Ludmila Zachová

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bělečské okruhy - Memoriál Luďka Hykla 2018 - 20.5.2018 - Propozice