První z benefičních cyklistických akcí na podporu sociálně znevýhodněných dětí za podpory Cvrčovické pekárny odstartovala místostarostka Tuchoměřic Lýdia Csermelyiová

Ve čtvrtek 8. května 2014 se konala v Tuchoměřicích první benefiční cyklistická akce „Jarní král vrchařů“, která vznikla na podporu projektu „Sport pomáhá“ Občanského sdružení Ano, ano. Tento projekt pomáhá sociálně znevýhodněným dětem z dětských domovů, pěstounských a sociálně slabých rodin sportovat. http://www.ano.g6.cz/sport-pomaha
Jarní král vrchařů je první ze tří plánovaných benefičních akcí na tento rok. Účast na první ročník byla velice slušná a to díky mnoha cyklistům, kteří svoji účastí benefici podpořili. Svůj talent ukázali a o vítězství si to rozdali na šesti měřených úsecích. Součtem jejich časů zvítězil Václav Nežerka z Lawi Author týmu a Hedvika Candorvá z AC Sparta Praha.
V rámci akce proběhly i dětské cyklistické závody, odkud si i naši nejmladší odnesli svá ocenění z rukou místostarostky Tuchoměřic Lýdie Csermelyiové.
Občerstvení pro všechny účastníky darovala Cvrčovická pekárna.
Zveme všechny 21.6.2014 na Letního vrchaře do Nového Strašecí a 14.9.2014 do Hostivice, kde bude odstartován již druhý ročník Podzimního vrchaře.
Děkujeme Cvrčovické pekárně a občanům Tuchoměřic za podporu a věříme, že se naše benefiční akce stanou společnou tradicí.
Ludmila Zachová
Prezidentka OS Ano, ano


Populární příspěvky z tohoto blogu

Bělečské okruhy - Memoriál Luďka Hykla 2018 - 20.5.2018 - Propozice