Malý Messi, aneb Tomáškovi se plní velký sportovní Sen


Splněné Sny o.s. Ano,ano mají různou historii. Přání, které se postupně plní pětiletému Tomáškovi mělo na počátku opačný gard. S možností splnit Tomáškovi Sen, o kterém se malému fotbalistovi jen zdálo, přišel „strejda“ Petr Zajíc, obchodní ředitel společnosti TNT Expres, mimo jiné jednoho z našich největších partnerů.

Petr Zajíc podporuje Tomáška už delší dobu, ale jak se ukázalo, hudební kroužek nebyl tím pravým ořechovým. Teprve v letošním roce, během námi uspořádaného „Desetiboje jinak, aneb děti dětem“, kdy spolu Petr Zajíc s Tomáškem strávili celý den a padli si náramně do oka, přišel pan Zajíc s tím správným nápadem – co kdyby se Tomáš zapojil někde do fotbalové přípravy a měl pravidelné sportovní vyžití!

Tomášek, který je velmi živý, ostatně kdo z nás v pěti letech nebyl , projevil okamžitě neskrývané nadšení.

A skutečně to vypadá, že se vše podaří. Ve středu nakoupil Petr Zajíc Tomášovi skvělé kopačky a celou fotbalovou výstroj. A protože Tomášek projevil zájem se hned ten samý den zúčastnit fotbalového tréninku, tak jsme mu během jednoho dne splnili vše.

Než Tomáš vstoupil na fotbalové hřiště, měl trochu strach a držel nás pevně za ruce, ale pak vlétl na tréninkový pažit a byl k nezastavení – běhal a kopal do míče bez oddychu více než hodinu! I pan trenér projevil nadšení z Tomášova zaujetí, ale i talentu!

Tomášek bude mít třikrát v týdnu na hodinu a půl výrazné vybití své energie a Petr Zajíc – strejda, sponzor, který zaplatí i roční příspěvek za Tomáše do tělovýchovné jednoty, bude určitě Tomášovi jak jen to bude časově možné chodit fandit!

A já se budu také těšit…třeba budeme svědky zrodu opory našeho národního fotbalového týmuJ!

Za o.s.Ano,ano a projekt Sport pomáhá

Michal Stark, garant a strejda - fanoušek

Populární příspěvky z tohoto blogu

Bělečské okruhy - Memoriál Luďka Hykla 2018 - 20.5.2018 - Propozice